Jdi na obsah Jdi na menu
 Skeleton Parkhodnocení:
Skeleton Park 243.1KB
Utíkejte co nejrychleji po zahradě a sbírejte kosti. Pokud se dostanete do kontaktu se zuřivým psem, ztratíte jeden život a vlastní čest.
 Hit the Looserhodnocení:
Hit the Looser 354.1KB
V této legrační hře se pokuste trefit tmavý míček míčkem světlým. Máte však pouze omezený počet pokusů. Hra je obohacena o melodickou hudbu :)
 Shop Lifterhodnocení:
Shop Lifter 581.7KB
Ve hře Shop Lifter máte za úkol v každém kole zcizit z obchodu nějaký předmět. Váš přestupek však nesmí zaznamenat průmyslová kamera ani personál obchodu.
 Tubin on Lake Tylerhodnocení:
Tubin on Lake Tyler 536.4KB
Plujete na jezeře na nafukovací duši, která je zapřáhnuta za motorovým člunem. Vaším úkolem je sbírat zlaté medajlonky a šerifské odznaky.
 Banana Barragehodnocení:
Banana Barrage 202.9KB
V tropickém pralese musíte trefovat banány do náhodně rozmístěných sudů. Pokuste se úlohu splnit co nejrychleji, každý barel po chvíli zmizí.
 Peanuthodnocení:
Peanut 164.4KB
V časovém limitu se pokuste nacvrnkat co nejvíce oříšku do branky
 F1 soundhodnocení:
F1 sound 71.6KB
Zábavné napodobování zvuků ze stájí F1 :)
 Poo bettinghodnocení:
Poo betting 463.1KB
Podle kurzu si vsadíte na favorizovanou zadnici a doufáte, že bude nejrychlejší. Občas jí můžete pomoci plechvkou fazolí nebo chilli papričkami :)
 Baby drophodnocení:
Baby drop 246.6KB
Michael Jackson hází děti z balkóna a vy se je snažíte chytat do ošatky.
 Sonar challengehodnocení:
Sonar challenge 238.9KB
Úkolem je udržet míč co nejdéle ve vzduchu. Usilovně Vás přitom povzbuzuje asijský trenér :)
 Horse orchestrahodnocení:
Horse orchestra 142.5KB
Čtyři koně zpívají dle vašeho přání.
 Pinguin extremehodnocení:
Pinguin extreme 262.8KB
Předělaná krvavější verze Pinguina
 Zákony schválnosti 2hodnocení:
Zákony schválnosti 2 - srandičky 1.5MB
Speciální vánoční verzí oblíbené hry Zákony schválnosti bychom Vám všem chtěli popřát krásne prožití vánočních svátků a spoustu dárků pod stromečkem. Princip hry je stejný, jako u prvního dílu.
 Zákony schválnostihodnocení:
Zákony schválnosti - srandičky 1.1MB
V této legrační hře máte kouzelnou moc tropit jendomu panáčkovi všelijaké naschvály. Najděte jenom správný předmět a místo, kde jej využít a čeká na vás zajímavá podívaná. Ne aby vás ale napadlo zkoušet podobné praktiky ve skutečnosti :)
 Hit Crazy Froghodnocení:
Hit Crazy Frog - srandičky 266.7KB
Není tomu tak dávno, kdy začal bláznivý žabák útočit na přední místa evropských hitparád se svým hitem. Pokud vám však jeho hudba už leze na nervy, můžete se pohodlně odreagovat následující hrou.
 Voodoohodnocení:
Voodoo - srandičky 614.3KB
Potřebujete se odreagovat? Naštval vás někdo z vašeho okolí? Pak si neváhejte ve hře Voodoo sestavit jeho podobiznu a dát mu pořádně za vyučenou. Při troše štěstí sestavíte i známé osobnosti.
 Destroy Your PChodnocení:
Destroy Your PC - srandičky 638.5KB
Pokud vás neposlouchá počítač, můžete se zde pohodlně odreagovat, aniž byste napáchali škody na majetku :) Po dokončení této jednoduché hry se vám určitě uleví.
 Rats On Cocaine 5hodnocení:
Rats On Cocaine 5 - srandičky 2.1MB
Poslední pátý díl ze série Rats on Cocaine je vyvrcholením celého příběhu o dvou krysách, které spolu trávily spoustu času nejen v l